Hakkımızda

Image

METRO DİZAYN

Tekstilin Başkenti Bursa'da
Dijital Baskıda Öncü Firma

1998 yılından bu yana tekstil sektöründe faaliyet gösteren ve ev tekstili ürünlerine Dijital Baskı alanında öncü konumda bulunan Metro Dizayn, Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde 3500 m2 kapalı alanda bulunan üretim tesisi ile yurt içi ve yurt dışı pazara hizmet vermektedir.

3500 m2

KAPALI ALAN
ÜRETİM TESİSİ

25 +

YILLIK
DENEYİM

20 +

ÜLKEYE
İHRACAT

TASARIM VE ÜRETİM UZMANLIĞI

Yeni Nesil Dijital Baskı

Metro Dizayn, yerli ve yabancı grafiker ve desen tasarımcılarıyla özgünlüğünü yansıtmakta, global trendler doğrultusunda müşteri taleplerine cevap vermektedir. Modern dijital baskı makineleriyle 320 cm’ye kadar her boyutta baskı seçenekleri ve yıllık 4.8 Milyon metretül kapasitesi ile polyester kumaş üzerine fotoğraf kalitesinde baskı yeteneklerine sahiptir.

320 cm

MAKSİMUM
BASKI GENİŞLİĞİ

4.8 milyon

METRETÜL / YIL
ÜRETİM KAPASİTESİ

KALİTENİN ADRESİ

Ev Tekstili ve Bayan Giyimde
Standart & Kaliteli Üretim

Metro Dizayn, fon perde, tül perde, masa örtüsü, kırlent başta olmak üzere ev tekstili kategorisinde ve bayan giyiminde dijital baskılı kumaş ürünleriyle bir çok dünya markasına fason üretimini sürdürmektedir. Müşteri odaklı, doğaya duyarlı, yeni nesil teknolojileri kullanarak uluslararası standartlarda üretim anlayışı ile global ölçekte rekabet eden ve tercih edilen güvenilir bir marka olmaya devam etmektedir.

Hizmet ve ürünlerimizi
daha detaylı inceleyin!